Авакова раптом осяяло: міліціонерів, які не хочуть в АТО …

Авакова раптом осяяло: міліціонерів, які не хочуть в АТО …

100% бойових і патрульних підрозділів МВС будуть задіяні в АТО.

Ухвалив рішення – всі 100% бойових та патрульних підрозділів МВС візьмуть участь в АТО. Всім, хто думав “проскочити”і відсидітись – рапорти на стіл – звільняйтесь. Усім, хто з честю пройде випробування, виконуючи свій обов’язок – повага та перспектива”, – написав на своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. “Це не лише необхідність, а й перевірка на профпридатність, справжній дух і патріотизм“, – наголосив він.

На його думку, підготовка правоохоронців боєм потрібна для створення міліції, якій довірятиме народ.

Водночас, міністр повідомив про звільнення 21-ї людини із батальйону “Чернігів” – вони відмовилися воювати і написали рапорти. Через це Аваков й закликав усіх міліціонерів, які не хочуть захищати Україну, негайно писати заяви на звільнення. Бо брати зброю до рук доведеться усім, пояснив міністр.

Із оснащенням, написав головний міліціонер, проблем немає. У правоохоронців є і каски, і бронежилети, і зброя в потрібній кількості.

Також міністр пообіцяв державні нагороди загиблим та пораненим у ході АТО. Подання сьогодні зранку вже надіслали президенту.

Нагадаємо, нещодавно вісьмох екс-беркутівців із Чернігова звільнили за відмову їхати в зону АТО. Вони мали їхати до Красного Лимана, аби допомогти у боротьбі з терористами – але відмовились це робити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>