Аваков тимчасово відсторонив керівника міліції в Мукачеві

Аваков направив комплексну ревізію закарпатського главку для ретельної перевірки за всіма напрямами

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на час перевірки відсторонив керівника міліції Мукачева. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Своїм наказом направив комплексну ревізію закарпатського главку для ретельної перевірки в усіх напрямках. На час перевірки відсторонив керівника Мукачівської міліції. За підсумками перевірки його роботи приймемо рішення, буде працювати чи ні”, – йдеться в повідомленні.

Аваков зазначив, що за інформацією новопризначеного голови УМВС Закарпатської області Сергія Князєва, вилучено на дослідження 39 автоматів у мисливців, за три дні вручено 141 повістку в армію контрабандистам і решті “патріотам у камуфляжі”, а також припинено діяльність 11 залів з гральними автоматами, рулетками, платіжними терміналами iBox і комп’ютерами.

У Харкові готували замах на губернатора області – МВС

Міністр також нагадав, що 27 липня розпочнеться набір у нову патрульну поліцію Закарпаття.

Як повідомлялося, курирувати запуск патрульної поліції Закарпаття буде народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>