Австралія надішле Україні військове спорядження та засоби …

Австралія надішле Україні військове спорядження та засоби …

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Австралії Тоні Ебботтом

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає Еспресо.TV.

“Австралія розгляне можливість поглиблення військово-технічної співпраці і, як перший етап, спрямує до України партію військового спорядження і засобів утеплення. Також Австралія готова розпочати програми з навчання, тренування й оснащення українських військовослужбовців”, – ідеться в повідомленні, оприлюдненому в середу.

Він також повідомив, що австралійський уряд готовий виділити $1 млн на гуманітарну допомогу для України через Міжнародний комітет Червоного Хреста.

“Прем’єр-міністр Австралії високо оцінив дії президента України із втілення Мирного плану і його зусилля для введення режиму припинення вогню”, – зазначили також у прес-службі

Як зауважили у прес-службі, Ебботт ще раз подякував за дії української сторони під час подолання наслідків трагедії зі збитим малайзійським “Боїнгом”, на борту якого були також і громадяни Австралії.

Порошенко, у свою чергу, подякував Ебботту за своєчасну допомогу та підтримку.

Також прем’єр-міністр Австралії повідомив про намір відвідати Україну з офіційним візитом. Він поінформував, що, згідно з попередньою домовленістю, Австралія відкриває посольство в Києві, яке розпочне роботу найближчим часом.

“Це дасть змогу спростити отримання громадянами України консульських послуг, і тепер українці зможуть легше подорожувати до Австралії”, – зазначено в повідомленні.

Все по темі: Австралія, Петро Порошенко, Тоні Ебботт, гуманітарна допомога

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>