Австрійський політик стріляв з балкону по уявних портретах президента

  • Читать эту новость на русском

У Австрії затримали 57-річного політика, який стріляв із балкона по уявних портретах президента та колишнього канцлера.

Про це повідомляє ORF.

Спершу чоловік просто дебоширив, через що його заспокоювала поліція. Однак згодом він 29 разів вистрілив з пістолета по уявних портретах топ-політиків.  

«За повідомленням ЗМІ, політик був розгніваний з приводу звільнення міністра внутрішніх справ Герберта Кікля після скандалу з відео з Ібіци, що призвів до розвалу уряду. Джерела у поліції повідомили, що політик спершу вирішив постріляти по фотографіях президента Александра ван дер Беллена та колишнього канцлера Себастьяна Курца, які планував прикріпити в кущах біля свого дому. Але оскільки це створювало для нього забагато клопоту, він просто уявив їхні обличчя і відкрив вогонь», – додає Європейська правда.

Після інциденту політика повезли до лікарів. У нього забрали дозвіл на зброю та відпустили, бо ніхто не постраждав. Також його відсторонили від роботи у партії.

Читайте також: США покарали контррозвідку Венесуели за загибель капітана флоту Рафаеля Акости


Додайте ZIK.UA в обрані джерела

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>