Адвокат мажорки Зайцевої захищала одіозного політика …

Стало відомо, хто захищатиме винуватицю смертельної ДТП в Харкові Олену Зайцеву.

20 жовтня у Київському районному суді Харкова під час обрання запобіжного заходу для Зайцевої суддя Муратова представила адвоката підозрюваної. Захищати винуватицю жахливої ​​аварії буде Юлія Козир.

Про це повідомляє місцевий сайт 2day.kh.ua. За даними ЗМІ, Козир була адвокатом мера Харкова – Кернеса, і його охоронців в справі про побиття активістів Євромайдану в лютому 2014 року. Адвокат регулярно бере участь в засіданнях в Полтаві, де проходить слухання справи.

http://ukragency.com/wp-content/plugins/RSSPoster_PRO/cache/a249a_24-1.jpg

Крім того, представляє інтереси екс-заступника Кернеса з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Тетяна Овінникову, яку ГПУ назвало одним з учасників “кооперативної схеми”. Завдяки адвокату, Овинникова внесла за себе заставу в розмірі 30 мільйонів гривень, та вийшла на волю.

Крім того, Юлія Козир захищає інтереси директора парку ім. Горького Дмитра Поздеева, якого підозрюють у привласненні і розтраті майна в особливо великих розмірах

Юлія Козир про справу Кернеса:

Нагадаємо, Олену Зайцеву підозрюють в порушенні правил дорожнього руху, що привело до загибелі п’яти осіб. 

Як повідомляв портал “Знай.ua”, Зайцевій обрали запобіжний засіб у вигляді 60 днів під вартою. В той же час захист наполягає надати медичну допомогу Зайцевій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>