Аеропорт "Львів" отримав тимчасового керівника

Аеропорт "Львів" отримав тимчасового керівника

Міністерство інфраструктури призначило виконуючим обов’язки генерального директора міжнародного аеропорту “Львів” імені Данило Галицького (Львів) Дмитра Шинкарука.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури.

Зазначається, що Шинкарук став одним з фіналістів відбору на посаду генерального директора аеропорту, оголошеного Мінінфраструктури 31 грудня 2014.

Але оскільки конкурс був заблокований постановою Дніпропетровського адміністративного суду в лютому 2015 року, буде проведений новий конкурс відповідно до постанови Кабінету Міністрів №777, яким затверджений новий порядок конкурсного відбору керівників великих державних підприємств.

До проведення нового конкурсу Шинкарук призначений на посаду виконуючого обов’язки гендиректора аеропорту.

Відповідно до повідомлення, основними його завданнями на цій посаді стане вирішення питання з погашенням заборгованості за будівництво злітної смуги й трансформаторної підстанції аеропорту “Львів”, повноцінне введення в експлуатацію технічної інфраструктури аеродрому, розвиток потенціалу аеропорту, залучення авіакомпаній і збільшення пасажиропотоку.

Як повідомляло агентство, Міністерство інфраструктури призупинило конкурси з відбору кандидатів на посаду керівників Державної адміністрації залізничного транспорту (“Укрзалізниця”), і міжнародних аеропортів “Бориспіль” (Київська область) і “Львів” ім. Данило Галицького (Львів) за рішенням суду.

Раніше 31 кандидат пройшов у другий тур відбору керівників “Укрзалізниці”, аеропортів “Бориспіль” і “Львів”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>