Активістка Femen могла потрапити на бал у Відні за сприяння …

Активістку Femen, що роздяглася на Віденському балу, міг привести російський посол або ж симпатики Кремля. Про це твердить блогер Юрій Гудименко після аналізу знімків фотографа Конні де Боклера, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після поширень автор знімків свої світлини прибрав, але скріншоти в мережі залишилися. На них помітно, як активістка ще до роздягання стоїть поруч із послом РФ у Австрії Дмитром Любинським. Із ними також лідер ультраправої фракції Австрії “ФПО” Йоган Гуденус, котрий свого часу відвідував окупований Крим.

На інших світлинах помітно, як проросійські гості навіть не здивувались образливим написам про Петра Порошенка на раптово оголених грудях активістки Аліси Виноградової. Австрійський політик навіть підібрав одяг активістки, а от російський посол просто посміхався.


ВідеоАктивістку “Фемен”, яка роздяглася на Віденському балу, міг привести посол РФ чи симпатики Кремля

Про це заявив блогер Юрій Гудименко. Як доказ, навів знімки фотографа Конні де Боклера. Після поширень автор знімків свої світлини прибрав. Утім, скріншоти в Мережі залишилися. На них помітно, як активістка ще до роздягання стоїть поруч із послом РФ у Австрії. Із ними і лідер ультраправої фракції Австрії Йоган Гуденус.

Активістку Фемен, яка роздяглася на Віденському балу, міг привести посол РФ чи симпатики Кремля

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>