Актор з «Гри Престолів» помер на 93-му році життя

Британський актор Пітер Вон помер сьогодні, 6 грудня. За свою кар’єру актор зіграв у  понад 197 кінокартинах ролі  «другого плану». Також він періодично виходив на сцену театру. 

За словами особистого менеджера актора, Саллі-Лонг Іннес, актор помер в оточенні сім’ї та близьких людей. Народився відомий актор у Британії, в Стаффордширі, де і закінчив гімназію. Юнак зацікавився театром і почав виходити на сцену місцевого театру. Вперше у кіно він з’явився у 1959 році, де зіграв епізодичну роль у фільмі «39 сходинок». 

Потім його запросили зіграти ще в одному фільмі. З цього моменту й розпочалась кар’єра британського актора. В основному, він отримував ролі «другого плану». Але за 60 років він зіграв понад 200 ролей. Він знімався у телесеріалах та повнометражних картинах.  Був двічі одружений. 

Одна з ролей, яка принесла йому славу в літньому віці стала роль сліпого майстра Еймона. За сценарієм культового серіалу «Гра Престолів», що знятий за мотивами циклу романів «Пісня льоду й полум’я» письменника Джорджа Мартіна,  він є одним із найстаріших представників роду Таргарієнів.  

Раніше повідомлялось, що у сьомий сезон «Гри Престолів» повернеться Джендрі, передає Ukr.Media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>