Альянс з Польщею – український шлях до ЄС – Ірина Верещук

Підтримуючи нашу країну з перших днів війни з росією, Польща продемонструвала світові новий рівень міждержавних взаємин, наголосила Віцепрем’єрка України Ірина Верещук під час робочого візиту до Польщі.

Відтак, важливою складовою подальшої дороги України до ЄС є економічний та політичний альянс з Польщею, переконана посадовиця.

«Ви стали нашими адвокатами під час кандидування до Європейського Союзу. Коли ми просили у світу зброю, ви їхали до Брюсселю, до Вашингтону, до всіх світових столиць – як наші адвокати – і вимагали підтримки для нас і для безпеки усього світу. На усіх найвищих платформах ви говорите про нас, про Україну, не ховаючись. Я переконана, що саме такий геополітичний альянс має в майбутньому шанс!», – наголосила Ірина Верещук.

Вона підкреслила, що Україна дуже розраховує на подальшу невпинну підтримку Польщі.

«Я точно знаю, що ви не стомитесь, не відступите, ми будемо боротися разом, і точно разом переможемо. Наша перемога буде вашою перемогою!», – резюмувала Віцепрем’єрка.

Джерело: Мінреінтеграції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>