Американець Браянт Дженнінгс підтвердив, що буде битися з …

Американець Браянт Дженнінгс підтвердив, що буде битися з …

Наступний бій український боксер і чемпіон світу за версією WBO, WBA, IBF, IBO Володимир Кличко проведе 25 квітня в Нью-Йорку на легендарній арені “Медісон Сквер Гарден”.

Його суперником, як і очікувалося, стане американський боксер Браянт Дженнінгс.

Про досягнуту домовленість сторін повідомив сам американець, пише dt.ua.

Нагадаємо, що представники Кличка і Дженнінгса почали переговори про бій ще в кінці грудня, і начебто прийшли до спільного знаменника. Однак з-за того, що промоутерська фірма Gary Shaw Productions, яка представляє інтереси американця, була продана відомому музиканту Jay Z, процес дещо загальмувався. Однак, судячи з усього, переговірникам вдалося уникнути непорозумінь.

“Бій відбудеться. Домовленість досягнута. 25 квітня в “Медісон Сквер Гардені”, – заявив він під час боксерського вечора в Лас-Вегасі.

Дженнінгс на думку фахівців відрізняється хорошою технікою, а також неабиякими габаритами – зріст 188 см, що значно менше за Кличка, але при цьому розмах рук – 213 см – на 7 см більше, ніж в українця.

Додамо, що для Кличка цей поєдинок може стати вже четвертим, проведеним в залі легендарній арені Нью-Йорка і всієї Америки. Перший раз українець боксував у Манхеттені ще в 2000 році, коли у 2-му раунді нокаутував Девіда Бостиса і завоював інтерконтинентальний титул WBA. Через 6 років він розібрався тут з Келвіном Броком (нокаут у 7-му раунді), а в останній раз виходив у ринг палацу спорту в 2008-му, коли здолав за очками росіянина Султана Ібрагімова.

0

1180

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>