Американка вирішила заманити хлопця презентацією в Power Point

Американська студентка вирішила привернути увагу хлопця, що їй сподобався, вельми незвичайним способом.

Дівчина створила у Power Point презентацію про себе, де докладно описала, як молодому чоловіку пощастить, якщо він обере її на роль своєї дівчини, пише The Independent.

Своє творіння студентка факультету біології Ліззі Фентон опублікувала на сторінці в Twitter.

“Щойно відправила цю презентацію хлопцеві, який мені подобається, його звуть Картер. Як ви думаєте – спрацює?” – написала дівчина.

У першому слайді Ліззі написала, що якщо сім’я дошкуляє Картеру розмовами про те, що йому давно пора знайти серйозну дівчину, то йому більше не потрібно шукати – вона краще за всіх підходить на цю роль.

“Я цікавий співрозмовник і можу підтримувати жваву бесіду за обіднім столом із твоїми батьками. Я стильно одягаюся і виглядатиму пристойно на День подяки, сімейних посиденьках та інших заходах”, – запевнила Фентон.

Крім того, на думку студентки, мама Картера має гідно оцінити її іскрометне почуття гумору.

Ліззі продумала все – навіть те, що її коханий може бути противником моногамії. На цей випадок вона продемонструвала йому, як за допомогою зміни зачіски може виглядати, як три різні людини.

В останньому слайді Ліззі вирішила вразити Картера наповал графіком стійкого зростання її грудей протягом тривалого терміну.

Картера зусилля студентки, втім, не вразили.

“Дуже мило. Будь ласка, не пиши мені більше”, – відповів він.

Однак Ліззі засмучуватися не поспішає. Всього за кілька днів про неї написали в міжнародній пресі, запропонували кілька вакантних посад, а ще її вміння користуватися редактором гідно оцінили фахівці Microsoft.

“Ти забула вказати ще одну важливу річ:” Офігенно роблю презентації в Power Point. Ліззі Фентон “, – ретвітнулі вони.

Як раніше повідомляв інформаційний портал “Знай.ua“, в Єрусалимі здичавілий араб зарізав британську студентку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>