Американські вчені знайшли на дні Тихого океану кулю, що світиться

На ідентифікацію знахідки може знадобитися кілька років

На дні океану біля узбережжя Південної Каліфорнії вчені знайшли загадкову кулю органічного походження. Про це повідомляє ScienceAlert.

Знахідку зробили за допомогою камери, встановленої на підводному роботі. Вчені займалися рутинним вивченням коралів, коли раптом в об’єктив потрапила дивна кулька пурпурного кольору.

Виявивши дивний об’єкт, вчені наблизили до нього камеру і почали захоплено ділитися припущеннями, що це може бути. “Я спантеличений. У мене немає ніяких ідей і припущень”, – сказав один із учених. Інший науковець припустив, що це раніше невідомий тип тварин, такі собі яйцеві камери, які містять чийсь ембріон.

Потім вчені захопили знахідку за допомогою спеціальної всмоктуючої труби. Як повідомило видання, що саме за організм знайдений на дні моря, вчені, очевидно, визначать тільки за кілька років.

Як повідомляв 5.ua, наприкінці 2015 року біля берегів Японії група дайверів зняла гігантського кальмара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>