Андрій Котельник проведе прощальний бій на «Арені Львів» з …

Андрій Котельник проведе прощальний бій на «Арені Львів» з …

24boxing.com.ua

Протистоятиме Андрію у 8-раундовому поєдинку Олександр Бенідзе (13-14-2, 6 КО).

31-річний грузинський боксер уже тривалий час мешкає і тренується в Україні. Крім Грузії та України, йому доводилося боксувати в Польщі, Швеції та інших країнах Європи. На профі-рингу Олександр провів 29 поєдинків, одержав 13 перемог, 6 з яких нокаутом. «Бено» жодного разу не був нокаутований, а єдина дострокова поразка у тривалій кар’єрі грузина стала наслідком розсічення. Відмінними рисами Олександра є його непоступливість і стійкість.

Із львів’янами Олександру вже доводилося боксувати: в різний час його суперниками були Віктор Плотніков і Костя Ровенський. Також Олександр зустрічався в ринзі з такими відомими українськими боксерами, як Валерій Бражник, Дмитро Нікулін (двічі), Андрій Шаманський, Дмитро Семернін. Бражник і Шаманський, незважаючи на статус фаворитів до бою, перемогти Олександра так і не зуміли. 

Востаннє він виходив у ринг торік у грудні. Бенідзе боксував із перспективним українським боксером Іллею Примаком. Олександр став першим боксером, який зумів пройти з Примаком повну дистанцію. 

Також зазначимо, що Бенідзе здобув репутацію відмінного спаринг-партнера для провідних бійців України та Європи. Так, він уже багато років спарингує з Максом Бурсаком. А кілька років тому в Туреччині «Бено» працював із Сельчуком Айдином.

«У мене буде достатньо часу, щоб подивитися відео суперника і підлаштуватися під нього. Я готуюся до рейтингового поєдинку, але за тією самою програмою, що й до титульних боїв. Для мене немає різниці, чи це рейтинговий бій, чи бій за титул чемпіона світу. Я налаштовуюсь і готуюсь однаково», – зауважив Андрій Котельник. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>