Аномальне падіння: у Росії визнали серйозні проблеми із …

У Росії імпорт товарів, який зазвичай у другому півріччі починає рости прискореними темпами, в III кварталі скоротився із 63,8 млрд до 63 млрд.

Аномальне падіння цього показника свідчить про структурні проблеми у російській економіці, повідомляє “Лента.ру“.

Востаннє така ситуація спостерігалася у 2014 році на тлі різкого ослаблення рубля і падіння нафтогазових доходів.

За оцінкою економістів, падіння імпорту може свідчити про те, що ринки не приймають зарубіжні товари. Таким чином, кінцевий внутрішній попит із боку населення теж скорочується, що є ознакою економічного спаду.

На цьому тлі підозріло виглядає різке зростання експорту, зафіксоване Центральним банком Росії: 109,6 млрд доларів проти 84,6 млрд раніше і 108,9 млрд — у другому кварталі.

Нагадаємо, 8 серпня Держдеп США анонсував нові антиросійські санкції, у зв’язку із отруєнням екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля у Солсбері. Відповідні заходи будуть розділені на два пакети. Документ вимагає звести в єдину систему всі вже введені раніше обмежувальні заходи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 серпня Росії висунули три вимоги для зняття нового пакету “пекельних санкцій”. 27 серпня набула чинності перша частина санкцій США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>