Арахамія анонсував проведення позачергового засідання Ради через децентралізацію – ТСН

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив про проведення позачергового засідання Верховної Ради для розгляду питання децентралізації. Його запланували на 24 січня. Про це він заявив в кулуарах парламенту, передає видання “Укрінформ“.

Журналісти запитали, чи відбудеться позачергове засідання 24 січня, депутат відповів: “Так, буде. З теми децентралізації. Нам треба буде додаткове голосування до наступної сесії…”.

Арахамія також пояснив, що якщо Конституційний суд не встигне до цього часу надати висновок щодо законопроєкту №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”, то потреби в позачерговому засіданні не буде.

Він наголосив, що на позачерговому засіданні Ради не планують розглядати питання кадрових змін в уряді.

Нагадаємо, 19 грудня повідомлялося, що представники місцевого самоврядування звернулися до президента Володимира Зеленського і розкритикували закон про децентралізацію. На їхню думку, закон потрібно допрацювати.


Відео

На Київщині децентралізація призвела до залякування матері селищного голови

Штовханина, порвані документи, обливання водою і навіть вибухівка – так виглядала децентралізація по-українськи в одному із селищ на Київщині. Вибір територіальної громади кілька місяців супроводжувався скандалами. А коли люди таки її обрали, у хату матері селищного голови прилетіла граната. 

На Київщині децентралізація призвела до залякування матері селищного голови

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>