Арбітром фіналу ЧС-2014 Німеччина – Аргентина буде …

Арбітром фіналу ЧС-2014 Німеччина – Аргентина буде …

Вирішальну битву за Кубок світу 2014 року з футболу між збірними командами Аргентини та Німеччини довірили судити італійському архітекторові Ніколі Ріццолі.

Суддівський комітет ФІФА назвав ім’я арбітра, який буде обслуговувати фінальний матч чемпіонату світу-2014 між збірними Німеччини і Аргентини.

Битву за Кубок світу, яка відбудеться 13 липня в Ріо-де-Жанейро на полі стадіону «Маракана» (початок о 22 00 за київським часом), довірили італійському архітекторові Ніколі Ріццолі. Цю інформацію підтвердили віце-президент ФІФА Джим Бойс і глава суддівського департаменту ФІФА Массімо Бузакка.

У Бразилії Ріццолі працював на трьох матчах. У першому турі при італійця відбулося побиття Іспанії Нідерландами. У третьому турі Ріццолі працював на матчі Нігерія – Аргентина (2:3). А в 1/8 фіналу італієць судив зустріч Аргентина – Бельгія (1:0).

Відзначимо, що в травні 2013 року Нікола Ріццолі (на фото) обслуговував фінальний матч Ліги чемпіонів між «Баварією» і «Боруссією».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>