Аррівабене назвав фейком новини про перехід технічного …

Слідом за хибною спробою здобуття титулу в особистому заліку Формули 1, у пресі з’явилася інформація про загострення стосунків між Бінотто та Аррівабене, а інтерес до технічного директора з боку інших команд міг спонукати до його виходу з Ferrari.

Посеред сезону 2016 року, коли Скудерію залишив Джеймс Еллісон (наразі він працює в Mercedes), Бінотто отримав широку свободу дій, щоб покращити продуктивність боліда. Перед тим як очолити весь технічний відділ, він займався розвитком двигуна.

Слідом за реструктуризацією команди, Бінотто сказав, що його метою було «побудувати команду як команду, встановити правильну мету і намагатися бути амбіційним».

Спілкуючись з обраною пресою в неділю, в тому числі Motorsport.com, Аррівабене так прокоментував своє майбутнє та долю Бінотто: «Дозвольте все прояснити раз та назавжди. Чутки про Маттіа – це фейкові новини, їх утворили зовні, щоб спробувати дестабілізувати команду. Це спроба утворити проблему, де її немає. Я не знаю як це ще прокоментувати.

Протягом цього сезону було багато спроб вивести нас з рівноваги. Інколи історіями про гонщиків, інколи – технічними справами. Що ж до мене? [Посміхається] Запитайте керівного директора [Луі] Камільєрі».

Читайте також:

Аррівабене не вважає, що його команда потребує підкріплення до 2019 року.

«Ніхто не казав, що хоче піти. Можливо, ми поговоримо щодо підкріплення, – сказав він. – Але на це потрібен час, ми подумаємо про це наступного сезону. Сьогодні у нас є чудова та компактна команда.

Якщо навіть будуть нові люди, то ми не квапитимось з тим, щоб вони скоріше прийшли до нас. Підкреслюю – це станеться лише тоді, коли ми їх потребуватимемо. Основна мета – стабільність. Якщо підсилення буде, то воно не підірве нашу команду.

Команда, яка здатна працювати, потребує лише підсилення, а не революції. Особисто я більше вірю в еволюцію».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>