Ахметов не відпустив Луческу в збірну Румунії – ЗМІ

Ахметов не відпустив Луческу в збірну Румунії – ЗМІ
       -
Фото: dynamo.kiev.ua

Головний тренер “Шахтаря” Мірча Луческу змушений відмовитися від пропозиції Федерації футболу Румунії (ФФР) очолити національну збірну країни.

Таке рішення наставник “гірників” прийняв після консультацій з президентом клубу Рінатом Ахметовим. Бос “помаранчево-чорних” виступив категорично проти поєднання Луческу постів у клубі і румунській команді, повідомляє видання ProSport.ro.

Таким чином, ФФР перейде до переговорів з іншими претендентів на посаду тренера збірної.

Раніше генеральний директор “Шахтаря” Сергій Палкін заявив, що тренер залишиться в команді.

“Інтерес збірної Румунії до Мірчі Луческу не чутками. Але у Містера зараз чинний контракт з “Шахтарем”, який розрахований до кінця сезону. Сьогодні до Києва приїжджав президент федерації футболу Румунії, на зустрічі з ним я пояснив позицію клубу, яка полягає в тому, що Мірча Луческу не зможе суміщати дві посади, оскільки існує конфлікт інтересів”, – цитують “Вести” гендиректора “гірників”.

Нагадаємо, раніше румунські ЗМІ повідомили, що найближчим часом Мірча Луческу очолить збірну Румунії та буде поєднувати цю посаду з посадою коуча “Шахтаря”, а після завершення сезону повністю зосередиться на національній команді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>