Ахметов особисто зустрівся з Фонсекою для підписання контракту

У вівторок, 31 травня, у Києві відбулася зустріч президента ФК Шахтар з Паулу Фонсекою.

Рінат Ахметов привітав нового головного тренера та вручив йому іменну футболку “гірників”, інформує офіційний сайт донецького клубу.

“Хочу сказати, що для ФК Шахтар важливий день. Тренером нашої команди став Паулу Фонсека. І я дуже радий цьому рішенню. Це молодий, амбітний і дуже кваліфікований фахівець, який, я переконаний, зробить все для того, щоб уболівальники пишалися своєю командою”, – сказав він.

“Паулу потрібен Шахтар, а Шахтарю потрібен Паулу. Так, це та свіжа кров, яка потрібна Шахтарю. І я переконаний, що ми всі будемо пишатися цим вибором”, – додав Ахметов.

У свою чергу Фонсека поділився враженнями від розмови з президентом клубу й озвучив основні завдання Шахтаря під його керівництвом.

“Наші найголовніші цілі, про які ми говорили з президентом, звичайно ж, перемагати. Це завжди знаходиться на першому місці. По-друге, ми повинні показувати красивий атакуючий футбол, який буде подобатися нашим уболівальникам”, – пояснив він.

“Ми хочемо побудувати абсолютно домінуючу команду, яка володіє м’ячем, яка вміє радувати своїх уболівальників забитими голами та численними трофеями”, – підсумував Фонсека.


Світлина shakhtar.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>