Ахметов і Шахтар: 20 років разом

Сьогодні виповнюється рівно 20 років відтоді, як Рінат Ахметов став президентом донецького Шахтаря.

11 жовтня 1996 року в президентське крісло Шахтаря сів Ахметов, назавжди змінивши долю донецького клубу. Рінат Леонідович відкрив нову главу в історії клубу, в якій Гірники стали однією з найсильніших команд Східної Європи, при цьому закінчивши безальтернативну гегемонію київського Динамо в чемпіонаті України. Не варто забувати і про найбільше досягнення, Шахтаря, про те, чого не вдавалося домогтися більше жодній українській команді – перемозі в кубку УЄФА в 2009 році.

Величезна роль в стрімкому розвитку клубу належить саме Ахметову, який завжди мріяв перетворити Гірників в реальну силу в європейському футболі, і день за днем ​​неухильно йшов до цієї мрії.

Не так давно Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) назвала Шахтар найпрогресивнішим клубом XXI століття, і просто неможливо уявити, щоб Гірники могли добитися всього цього без свого президента.

Ахметов и Шахтер: 20 лет вместе

Найбільш красномовних показником успіху Ріната Ахметова на своїй посаді є перемоги клубу. За ці 20 років Шахтар виграв у цілому 26 трофеїв: 9 чемпіонатів України, 9 кубків України, 7 суперкубків України і 1 кубок УЄФА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>