Баку: Перестрілки в Нагірному Карабасі припинилися

У Карабасі заявляють про відновлення своїх позицій майже по всій лінії фронту.

Перестрілка в зоні карабаського конфлікту припинилася, повідомив керівник прес-служби Міноборони Азербайджану Вагіф Даргяхли, передає РИА Новости.

“Перестрілка на лінії зіткнення військ припинилася. Ситуація стабільна”, – сказав Даргяхли. Він додав, що збройні сили Азербайджану “готові до будь-яких дій вірменської сторони”.

У свою чергу Інтерфакс з посиланням на джерела в силових структурах невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) повідомляє, що до кінця дня карабахські збройні сили повністю відновили свої позиції майже по всій лінії фронту, завдавши суттєвих втрат противнику.

“За попередніми даними, втрати в живій силі азербайджанської армії вже перевищили 200 осіб, підбито не менше восьми танків, а також два бойових вертольоти і два безпілотники”, – сказав співрозмовник агентства.

Інше джерело агентства повідомило, що підрозділ азербайджанської армії, в складі якого п’ять танків, потрапило в оточення на північно-східному напрямку лінії фронту.

“Завдяки вмілим діям армії оборони НКР на північно-східному напрямку в Мардакертському районі утворився “котел”, в якому опинилися п’ять танків азербайджанських збройних сил. Вживаються заходи щодо їх захоплення або знищення”, – сказав він.

Збитий азербайджанський вертоліт у Нагірному Карабасі

За його словами, напруженість зберігається на північно-східному і південно-східному напрямах лінії протистояння.

“Підрозділи карабахської армії здійснюють заходи щодо повернення низки позицій, захоплених азербайджанськими військами в районі Джабраїла”, – зазначило джерело.

Конфлікт у Нагірному Карабасі спалахнув з новою силою в ніч на 2 квітня. За офіційними даними, під час боїв загинули 18 вірменських військових, втрати Азербайджану становили 12 людей.

Низка країн і міжнародних організацій закликали Баку та Єреван до мирного вирішення конфлікту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>