Басилашвілі вважає дурістю створення «білого списку» друзів України

Басилашвілі вважає дурістю створення «білого списку» друзів України


Російський актор Олег Басилашвілі вважає, що складений українським Міністерством культури “білий список”, в якому знаменитий артист також опинився серед інших друзів України – це дурість.

Зокрема під час свого інтерв’ю він заявив, що він негативно ставиться до будь-яких списків, які складають будь-які країни і організації і куди включені діячі культури, новину передає “Преса України”.

“Це неблагородне заняття. І складати якісь списки — хто за, хто проти — щонайменше дурість”, – сказав він.

“Дурні списки створюють дурні люди, нічого не поробиш”, – додав актор.

Разом з тим Басилашвілі зазначив, що українські та російські діячі культури незважаючи ні на що, повинні продовжувати спілкування, щоб якось налагодити відносини між країнами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство культури склало список іноземних діячів культури, які вважаються друзями України.

Читайте також:

‘);if(“undefined”===typeof loaded_blocks_da){loaded_blocks_da=[];function n(){var e=loaded_blocks_da.shift();var t=e.adp_id;var r=e.div;var i=document.createElement(“script”);i.type=”text/javascript”;i.async=true;i.charset=”windows-1251″;i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1adp=”+t+”div=”+r+”t=”+Math.random();var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0];s.appendChild(i);var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTMLloaded_blocks_da.length){n();clearInterval(o)}},50)}setTimeout(n)}loaded_blocks_da.push({adp_id:e,div:t})})(139581)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>