"Батьківщина" виключила зі своїх лав Москаля за порушення … – РБК

"Батьківщина" виключила зі своїх лав Москаля за порушення … – РБК

“Батьківщина” виключила зі своїх лав народного депутата Геннадія Москаля за порушення статуту партії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби “Батьківщини”.

У прес-службі нагадали, що 29 березня 2014 р. з’їзд партії одноголосно проголосувала за висунення лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко кандидатом на посаду Президента України.

“Статут партії визначає, серед іншого член партії має “сприяти перемозі кандидатів від партії на виборах в органи державної влади і місцевого самоврядування, вести за них агітацію серед населення. Разом з тим, Геннадій Москаль, будучи членом партії “Батьківщина”, не тільки вів агітацію за іншого кандидата в Президента, але й став його офіційним довіреною особою в 71-му територіальному виборчому окрузі. З огляду на це, Політична рада “Батьківщини” вирішив, що подальше перебування Геннадія Москаля в лавах партії є нелогічним”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що за порушення статуту виключені з партії і інші нардепи, однак імен не назвали.
Нагадаємо, раніше нардеп Геннадій Москаль, який також ТСК Ради з розслідування подій Евромайдана, повідомив про те, що він виключений з партії “Батьківщина” без пояснення причин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>