“Бачили біля мечеті людей, що стікають кров'ю”: напад у Новій Зеландії, 40 загиблих, безліч поранених (фото, відео)

У новозеландському місті Крайстчерч, здійснено збройний напад на дві мечеті. “Поліція повідомила про значну кількість загиблих і поранених. Чотирьох підозрюваних — трьох чоловіків і жінку — правоохоронці вже затримали. Наразі невідомо, скільки людей брали участь в нападі. Поліцейська операція триває”, — йдеться у матеріалі видання “ВВС”.

“Це один з найчорніших днів у історії Нової Зеландії”, — заявила прем’єр-міністр країни Джасінда Ардерн.

Напад вчинили на мечеть “Аль-Нур”, що у центральній частині міста, і на мечеть у передмісті. Свідки повідомляють про велику кількість жертв. За їхніми словами, вони бачили біля мечеті людей, що стікають кров’ю. Місцевим ЗМІ вони розповіли, як людина у камуфляжі, озброєна автоматичною зброєю, відкрила вогонь по людях у мечеті “Аль-Нур”.

Правоохоронці просять мешканців міста триматися подалі від району, де стався напад, і не виходити на вулиці. Всі школи міста закриті, повідомили в поліції. Кореспондент “BBC” Говард Гріффіт повідомляє, що в місті триває масована операція, з участю поліцейських і парамедиків.

До теми:

  • У Києві жорстоко побили школярку (відео)
  • Щоб більше заробити: у Києві жінка знімала порно зі…
  • Сьогодні у Львові лунатимуть сирени
  • На львівському вокзалі банда з трьох осіб…

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>