Бельгія оголосила найвищий рівень терористичної загрози в Брюсселі – AFP


Спецоперація в Бельгії_6

Влада Бельгії оголосила найвищий рівень терористичної загрози в столиці країни Брюсселі. Про це повідомляє агентство AFP.

Як зазначили в бельгійському координаційному органі з аналізу загроз, підвищення терористичного рівня загрози до найвищого, четвертого, “дуже серйозно для брюссельського регіону”.

Слід зазначити, що правоохоронні органи Бельгії проводять операцію в рамках розслідування терактів у Парижі, які відбулися 13 листопада.

Ввечері 13 листопада в столиці Франції терористи вчинили криваву атаку у шести місцях, вбивши щонайменше 129 осіб. Вибухові пристрої спрацювали поблизу стадіону “Стад де Франс”, де відбувався товариський матч між збірними Франції та Німеччини. Там пролунали три вибухи.
Спецоперація в Бельгії_1


Поліція Бельгії завершила спецоперацію з пошуку французьких терористів у Брюселі


 


Спецоперація в Бельгії_1

Одночасно з вибухами на стадіоні терористи взяли в заручники відвідувачів в концертному залі Bataclan, де відбувався концерт американського рок-гурту The Eagles of Death Metal. За деякими даними, в залі перебували до 1,5 тисячі осіб. Велику кількість глядачів терористи захопили в заручники, а потім почали розстрілювати всіх, кого бачили.

Кілька людей розстріляли відвідувачів ресторану “Маленька Камбоджа”, який розташований неподалік редакції сатиричного журналу Charlie Ebdo, який зазнав нападу терористів “Аль-Каїди” в січні.

Відповідальність за теракти взяло на себе терористичне угрупування “Ісламська держава”. 19 листопада поліція Бельгії за результатами рейдів в околицях Брюсселя затримала дев’ять осіб у справі про паризькі теракти. 
Теракти в Парижі: уроки для України


Теракти в Парижі: уроки для України


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>