Беньямін ВЕРБИЧ: «Перед грою багато говорили про мотивацію …

Півзахисник нашої команди Беньямін Вербич після гри прокоментував поєдинок з «Вересом» і перемогу своєї команди з мінімальним рахунком:

– Сьогодні вийшла непроста гра для нас, втім, як і кожен матч в чемпіонаті України, де суперники грають жорстко, агресивно і вичікують наших помилок. Порівнюючи сьогоднішній поєдинок з тим, який ми провели два тижні тому у Львові, скажу, що він вийшов краще, тому що у нас весь матч грало 11 футболістів (посміхається). У цьому плані нам було легше. Думаю, зі своїм завданням ми впоралися, хіба що, повинні були забивати ще 1-2 м’ячі, щоб полегшити хід гри. Але і так три очки більше, ніж заслужені. «Верес» не створив занадто небезпечних моментів – наші центральні захисники добре впоралися з їх довгими закиданнями.

– Чи відчували особливе бажання віддати боржок гостям за поразку у Львові?

– Перед грою ми багато говорили про мотивацію і концентрацію, оскільки добре пам’ятали, що сталося два тижні тому: ми самі стали причиною своєї поразки через помилки і червоні картки. Тож сьогоднішній матч був важливий в плані результату. Ми завоювали три очки, і дуже раді цьому.

– Ви вже провели кілька матчів в чемпіонаті України, чи встигли звикнути до турніру, як себе відчуваєте?

– Так, звичайно звик, правда, у вас трохи холодніше, але зате мене дуже тепло прийняли в команді, мені приємно грати з такими партнерами, насолоджуюся кожною хвилиною, проведеною на полі, і сподіваюся, так буде тривати і далі.

– Через кілька днів – матч з «Лаціо». Чого очікуєте від домашнього поєдинку нашої команди?

– Мені дуже шкода, що я не можу брати участь в цьому турнірі, але я обов’язково буду підтримувати «Динамо» з трибуни. Ми досягли непоганого результату на виїзді. Але «Лаціо» – дивовижна команда. Сподіваюся, стадіон буде заповнений, і для нас все складеться якнайкраще.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>