Березенко: Вибори відбулися

Кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка на довиборах до Верховної Ради по 205 округу (Чернігів) Сергій Березенко вважає, що порушення істотно не вплинули і не вплинуть на результат виборів.

“Явка є досить невеликою, але прогнозованою. Вибори відбулися незважаючи на численні порушення та спроби їх зірвати”, – сказав він на брифінгу в неділю ввечері у своєму виборчому штабі в Чернігові, пише Інтерфакс-Україна.

Березенко зазначив, що довіряє результатам екзит-полу, який був проведений Центром соціальних і маркетингових досліджень Социс на замовлення Комітету виборців України.

Читайте: Довибори по 205 округу закінчаться скандалом, судом і майданом

Він закликав усіх учасників виборів проявити мудрість з тим, щоб виборчий процес завершився спокійно.
Кандидат у народні депутати також заявив, що визнає результати виборів, якщо буде чесний і справедливий процес підрахунку голосів.

Нагадаємо, що за даними проведеного Социсом екзит-полу, за Березенко проголосували 31,4% виборців, а його найближчий суперник – кандидат від партії “Укроп” Геннадій Корбан, – набирає 17,1%.

Фото: liga.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>