Бойовики активізувалися на донецькому напрямку – штаб АТО

Бойовики активізувалися на донецькому напрямку – штаб АТО

При цьому відзначається зниження обстрілу позицій сил АТО на Луганському, Маріупольському і Дебальцевському напрямках.


обстрел боевики

<!–       ,   –>

28 лютого на тлі загального зниження противником обстрілу позицій сил АТО на Луганському, Маріупольському і Дебальцевському напрямках спостерігається активізація бандформувань на Донецькому напрямку.

“Тут, впродовж дня терористи періодично обстрілювали позиції сил АТО. Зокрема по селищу Авдіївка злочинці близько 11 години дня завдали вогневого удару з артилерії і танків. Населений пункт Опитне ворог чотири рази обстріляв з мінометів і гранатометів. Крім того вогонь противника зафіксовано поблизу Березового, Пісків та Водяного”, – наголошується в повідомленні штабу АТО.

Раніше вдень 28 лютого міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що за минулу ніч в зоні АТО не було жодного обстрілу позицій українських військ.

Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що сторони конфлікту на сході України “досить добре” дотримуються припинення вогню. При цьому в ОБСЄ визнали, що бої тривають на схід від Маріуполя і в районі донецького аеропорту.

За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>