Бойовики вночі обстріляли сили АТО з заборонених "Градів"

Бойовики у четвер вранці застосували проти сил АТО реактивні системи залпового вогню БМ-21 “Град”.

Цю інформацію “Українській правді” підтвердив прес-офіцер АТО Сергій Жмурко.

“Сьогодні зранку бойовики застосували проти сил АТО РСЗВ БМ-21 “Град”. Обстріл з реактивної артилерії по позиціях Збройних Сил України вівся з боку бойовиків НЗФ із Донецька по Красногорівці”, – сказано в повідомленні.

“По силах АТО було випущено щонайменше по 10 реактивних снарядів у кожному окремому випадку. Загалом ми нарахували 21 чи 22 снаряди. Обстріл було здійснено о 5:10-5:15 ранку”, – додав він.

Жертв немає, додав Жмурко.

За інформацією УП, обстріли велися не лише з Донецька, а й зі Старомихайлівки, яка також контролюється бойовиками. Під обстріл потрапили Красногорівка і Невельське.

 

Як відомо, РСЗВ “Град” за мінськими угодами мають бути відведені від лінії розмежування щонайменше на 21 км від лінії розмежування. Донецьк знаходиться майже на цій лінії.

Напередодні у Мінську було Тристороння контактна група підписала угоду про повну заборону на навчання із застосуванням усіх видів бойових озброєнь і ніч 4 березня.

Оксана Коваленко, УП

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>