Бойовики відновили активні обстріли з використанням важкого озброєння. Мапа АТО

Спікера Міноборони з питань АТО повідомив про 10 загиблих і 4 поранених бойовиків.

За минулу добу російсько-окупаційні війська десятки разів порушували режим тиші” в зоні АТО, активно застосовуючи важке озброєння. Про це повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

Луганський напрямок

За словами Лисенка, основні бойові дії розгорнулись в Попаснянському районі, де спостерігається ескалація. Окупанти почали обстріл позицій українських бійців після 15 годин і не припиняли їх до пізнього вечора.

Коли стемніло, противник почав застосовувати все наявне на передовій важке озброєння – міномети і крупнокаліберну ствольну артилерію. Загальна кількість випущених боєприпасів – понад 80.

Також одна провокація з боку НЗФ відбулася в Кримському. На інших ділянках Луганського напрямку вчора було спокійно.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 16 ворожих обстрілу, в тому числі 7 – з важкого озброєння.

Донецький напрямок

На Донецькому напрямку, за даними спікера Міноборони з питань АТО, вчора було трохи обстрілів, однак вони були досить тривалими. Бойові дії велися в декількох точках – на Светлодарской дузі, під Горлівкою, в Авдіївській промзоні і на північ від неї. Окупанти використовували 82-мм міномети і бронетехніку. У Донецькому аеропорту вчора було тихо.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 5 ворожих обстрілу, в тому числі 3 – з важкого озброєння.


Мапа АТО станом на 00:00 9 жовтня

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>