Бойовики за ніч 5 раз обстріляли позиції сил АТО, – штаб – РБК

Бойовики за ніч 5 раз обстріляли позиції сил АТО, – штаб – РБК

Бойовики з вечора минулого дня п’ять разів обстріляли позиції сил антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-центр АТО.

“У зоні проведення антитерористичної операції спостерігається тенденція до зниження кількості та інтенсивності обстрілу. Незаконні збройні формування вже другу ніч поспіль не застосовують зброї. Зазначаємо, що починаючи з пів на першу ночі, на Донбасі не пролунало жодного пострілу. До цього часу бандити відкривали одиничний, провокуючий вогонь по позиціях сил АТО: з вечора терористи 5 раз обстріляли українських військових зі стрілецької зброї, гранатометів, мінометів і артилерії”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначили в штабі, найнебезпечніша ситуація була в донецькому аеропорту. Тут бойовики обстріляли з гранатометів і мінометів новий термінал аеропорту та н. п. Березове та Пєски. За Миколаївці терористи вели артилерійський вогонь. Також зі стрілецької зброї була обстріляна Станиця Луганська.

Після 18 годин було зафіксовано ведення повітряної розвідки з застосуванням безпілотника поблизу н. п. Сартана.

Нагадаємо, за минулий день бойовики дев’ять разів обстріляли позиції українських військових.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>