Бойовики не порушили "режим тиші" у Великодню неділю

Українські захисники перебувають у постійній готовності відбити можливу атаку противника.


боевики1_7

<!–              –>

З початку доби в зоні проведення АТО бойовики жодного разу не порушили “режим тиші”, повідомляє прес-центр АТО в неділю, 1 травня.

“Сьогодні, в день святого Воскресіння Христового, бойовики проросійських НЗФ вперше за досить тривалий період часу не вдавалися до збройних провокацій проти українських захисників”, – повідомив представник штабу АТО майор Антон Миронович.

Проте, незважаючи на зниження бойової активності супротивника, українські військовослужбовці перебувають у постійній готовності відбити можливу атаку противника.

Тільки напередодні штаб повідомляв про те, що бойовиків незаконних збройних формувань за добу (в суботу, 30 квітня) 27 разів відкривали вогонь по позиціях сил антитерористичної операції.

Нагадаємо, 29 квітня Петро Порошенко запропонував Росії підтвердити свою приналежність до християнської цивілізаціїі припинити вогонь хоча б на Великдень. Зі свого боку український лідер також пообіцяв забезпечити режим припинення вогню.

У підсумку учасники Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації в Донбасі домовилися про перемир’я на Великдень і травневі свята, яке набуло чинності в суботу, 30 квітня, з півночі.

Однак бойовики російсько-терористичних формувань продовжують здійснювати збройні провокації проти українських бійців в зоні АТО.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>