Бойовики організували ремонт військової техніки на … – РБК

В “ІС” повідомили про переміщення бойовиків на Донбасі

Бойовики організували ремонт військової техніки на підприємствах в Донецьку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, лідер групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“У самому Донецьку бойовики організували відновлення, ремонт і технічне обслуговування бронетехніки на ряді підприємств міста. Ремкомплекти і відповідні запчастини стали масово надходити з території РФ через Іловайськ (раніше гостро відчувався брак)”, – написав Тимчук.

За його словами, протягом останніх діб було зафіксовано активне переміщення автотранспорту бойовиків вздовж траси Луганськ – Донецьк.

“Бойовики активно використовують автотранспорт для проведення ротації і перекидання живої сили в межах Донецька, Ясинуватої та Горлівки”, – зазначив він.

Тимчук написав, що було зафіксовано накопичення в Петровському районі Донецька відразу декількох бандформувань, на озброєнні у яких 24-25 танків.

“Відзначається подальше посилення бронетехнікою і живою силою низки тактичних груп терористів між Донецьком і Горлівкою, а також в даних населених пунктах. Зокрема, бойовики посилили 5-ма танками і 3-ма ББМ позиції на північ від Ясинуватої. Позиції бронетехніки ретельно маскуються”, – розповіли лідер “ІС”.

Крім того, була зафіксована перекидання на Донецьк формування бойовиків в кількості 55-60 чол. на 3-х БТР і 1 БМП-2.

“Відзначений маневр танків терористів в районі Тельманове-Гранітне (3 одиниці відведені з передових укріплених і замаскованих позицій вглиб позицій терористів). Відзначається періодичне рух трейлерів з бронетехнікою бойовиків (в основному підбитої і несправної) від Луганська на Краснодон і через Красний луч – Антрацит на Должанський. За добу зафіксовано 8 трейлерів. Терористи перестали маскувати дану бронетехніку під час перевезень (техніка навіть не тентуется)”, – повідомив Тимчук.

Нагадаємо, раніше Тимчук повідомив, що в районі Пантелеймоновки Донецької обл. бойовики організували пункт техобслуговування бронетехніки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>