Бойовики сформували 3 ударні тактичні групи, – ІО – РБК

Бойовики сформували 3 ударні тактичні групи, – ІО – РБК

Бойовики сформували три ударні тактичні групи в зоні антитерористичної операції. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, керівник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

“В результаті проведення перегрупування і маневру силами і засобами противник зумів створити на ряді ділянок і напрямів потужні ударні тактичні групи”, – написав Тимчук.

Зокрема, в так звану “Північну ударну групу” входять загони бойовиків кількох районів. На Донецькому напрямку (Авдіївський ділянка) зосереджено 1,5 тис. осіб, близько 35 танків і 43 ББМ. На ділянці Красногорівка – Піски знаходиться окрема тактична група чисельністю до зведеного батальйону (12 танків і 20 ББМ). В районі Горлівки зосереджено 3,5 тис. чоловік, 35 танків і близько 26-28 ББМ.

“Північна тактична група підтримується відразу декількома артилерійськими формуваннями (як ствольної, самохідними, так і реактивної артилерії). Всього в їх складі близько 45-50 знарядь ствольної артилерії (зведені в 4 артгруппы) і 24 установки РСЗВ (зведені в 3 артгруппы, в основному – БМ-21 “Град”, – зазначив Тимчук.

У складі “Приморський” групи (Маріупольське напрямок) усього до 2,5 тис. чоловік, 25 танків і 18-20 ББМ. Формування підтримується артгруппой, що має у своєму складі 14 установок РСЗВ та порядку 32-36 знарядь ствольної і самохідної артилерії, велика кількість мінометів.

“Луганська” група націлена відразу на три напрямки – Щастя, Трьохізбенка-Новотошковське, Станиця Луганська. У складі групи близько 5-5,5 тис. осіб, 48 танків, близько 85-90 ББМ, 125-130 одиниць автотранспорту і тягачів. Формування підтримується трьома артилерійськими групами (всього до 50 гармат ствольної і самохідної артилерії, 36 установок РСЗВ).

Нагадаємо, напередодні штаб АТО заявляв, що бойовики накопичують техніку уздовж лінії розмежування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>