Бойовики імітують відведення важкого озброєння та готують …

Бойовики імітують відведення важкого озброєння та готують …


Бойовики на Донбасі готують наступ проти сил антитерористичної операції за трьома напрямками.

Про це на брифінгу повідомив спікер АТО Андрій Лисенко, інформує «Публіцист».

«Фіксуються ознаки підготовки противника до подальших наступальних дій на Маріупольському, Артемівському та Луганському напрямках», – розповів Лисенко.

Також він повідомив, що ворог продовжує здійснювати «фейкове» відведення свого важкого озброєння.

«З метою введення в оману представників місії ОБСЄ, бойовики здійснюють переміщення військової техніки від лінії розмежування в тилових районах, а в нічний час – в зворотному напрямку», – зазначив він.

Лисенко повідомив, що за минулу ніч в зоні АТО спостерігалося затишшя, хоча в цілому за минулу добу бойовики обстріляли наших військових 34 рази практично на всіх напрямках.

«Українські воїни утримують свої позиції, укріплюючи лінію оборони, і в будь-яку мить готові дати відсіч атакам бойовиків», – підкреслив він.

Раніше «Публіцист» повідомляв, що у Львівській академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного достроково випустили 207 молодих офіцерів (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>