Бойові дії у найближчий місяць не завершаться

Бойові дії у найближчий місяць не завершаться

Бойові дії у найближчий місяць не завершаться


Зараз на Донбасі терористи отримали підкріплення, а на Савур – могилі тривають запеклі бої.

На сторінці у соціальній мережі Фейсбук комбат “Донбасу” Семен Семенченко повідомив про погіршення ситуації на Сході.

“В останні дні, незважаючи на дивні мантри ЗМІ “бойовики в агонії і вже розбігаються” ситуація навпаки ускладнилася. Йдуть серйозні бої на Савур-Могилі , терористи контратакують. Стріляють в Мар’їнці, постійно працюють з “Градами” біля Моспіно. Раптово в небі розпускаються квіти розривів і звук касет, що відкриваються, і ти вже біжиш разом з генералом, картою і механіком, який не встиг надіти чобіт, до найближчого укриття”, – написав Семенченко.

Він підкреслює, що підкріплення до терористів прибуло в кількості кілька десятків одиниць бронетехніки і більше 1000 людей, “підготовлених в таборах РФ по 4 місячній програмі”.

Сам Семенчинко пише, що їх готували лише місяць і тепер стає зрозуміло, що їм необхідне підкріплення. Потрібно набрати резервну роту, яку зможуть підготувати по місячній програмі. Після таких новин стає зрозуміло, що бойові дії за місяць аж ніяк не завершаться.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>