Боксера Т.Ф'юрі позбавили титулу IBF

КИЇВ. 9 грудня. УНН. Міжнародна боксерська федерація (IBF) прийняла рішення позбавити титулу в суперважкій вазі британця Тайсона Ф’юрі за відмову від поєдинку проти офіційного претендента з України В’ячеслава Глазкова, повідомляє УНН з посиланням на telegraph.co.uk.

Згідно з постановою IBF, вакантний титул суперважкого дивізіону в очному поєдинку розіграють В.Глазков і представник США Чарльз Мартін, котрий знаходиться на четвертому місці в рейтингу організації.

Нагадаємо, що 28 листопада Т.Ф’юрі відібрав титули WBA, WBO IBO і IBF Володимира Кличка, перемігши одноголосним рішенням суддів. Через кілька днів українець заявив, що вирішив скористатися прописаним у контракті правом на негайний реванш з британським кривдником.

Додамо також, у разі успіху В.Кличка у матчі-реванші, наш співвітчизник зуміє повернути лише три із чотирьох поясів (окрім IBF).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>