Бокс: Українці Редкач і Хитров здобули переконливі перемоги

Бокс: Українці Редкач і Хитров здобули переконливі перемоги

Українські перспективні боксери продовжують шлях до чемпіонських титулів.

Український легковаговик Іван Редкач (18-0, 14 КО) здобув перемогу технічним нокаутом у поєдинку з ганійцем Якубу Аміду (21-6-2, 19 КО).

Перші три раунди пройшли при невеликій перевазі Редкача, а четвертий став кращим раундом для Аміду в цьому поєдинку. Але вже в п’ятому раунді Іван повернув ініціативу в свої руки, а в шостому двічі відправив свого опонента в нокдаун. На сьомий раунд Аміду не вийшов, і рефері зафіксував перемогу Івана Редкача технічним нокаутом.

“Я готувався нокаутувати його, коли його кут зупинив бій. Я нокаутував би його вже в наступному раунді. Я не боксував шість місяців, тому на початку бою мені потрібно було провести розвідку, а потім атакувати. Таким був наш план з Робертом Гарсією. Я був в ідеальній фізичній формі. Вже зовсім скоро я стану чемпіоном світу. Це моя мрія”, – сказав після бою Іван Редкач.

В андеркарді бо Редкач – Аміду свою восьму перемогу на професійному рингу здобув чемпіон світу 2011 року серед любителів українець Євген Хитров (8-0, 8 КО), який зупинив у третьому раунді американця Моріса Луішома (8-1-1, 4 КО).

Після короткої розвідки на початку бою Хитров повністю заволодів ініціативою і вже в кінці першого раунду відправив свого опонента в нокдаун. У другому раунді Євген кілька разів потряс Луішома, а одним з ударів навіть вибив у нього з рота капу, але Моріс вистояв.

Але вже на початку третього раунду рефері зупинив побиття американського боксера після ще одного точного удару правою від Євгена Хитрова, зафіксувавши перемогу українця технічним нокаутом.

“Я не гнався за нокаутом. Шанси я використовував, але не форсував події. (Що далі?) Я готовий битися з ким завгодно. Зараз важко знайти суперників, але я повернуся в зал і почну підготовку до мого наступного бою”, – сказав Євген Хитров.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Бокс: Українці Редкач і Хитров здобули переконливі перемоги

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>