Бразильська туристка порахувала президента Болгарії простим хлопцем і запропонувала сфотографуватися

Президент Болгарії Румен Радев став учасником досить забавного інциденту. Він відвідав село Странджіо, щоб побачити важливий для болгарської культури нестинарські ритуал. В країні існує цілий релігійно-культурний феномен під назвою нестинарство, ключовий особливість якого є обрядові танці на розпеченому вугіллі.

Але запам’ятався Радев зовсім іншим. Коли він з’явився на публіці, багато хто виявив бажання з ним сфотографуватися. Президент Болгарії з дружиною в оточенні охорони йшов по вулиці, і люди зупиняли його, щоб зробити фотографію.

Бразильська туристка також захотіла зробити Селфі з президентом, але вона зовсім не підозрювала, хто він такий, вважаючи Радєва місцевою знаменитістю.

Між ними виник цікавий діалог. Спочатку Радев запитав туристку, звідки вона приїхали і чи знає, що тут буде відбуватися.

Потім дівчина запитала у Радєва:

– А хто ти такий? Чому ти такий важливий?

Спочатку президент коротко відповів, що він не такий вже й важливий, але цікава дівчина хотіла докопатися до істини.

– Ні, я не такий вже важливий. Такий же, як будь-який болгарин тут.

– Ні, все фотографують тебе. Ти важливий. Чому?

– Я президент.

– Ні! Це правда?

Природно, якби дівчина хоч трохи знала болгарську мову, то вона б відразу зрозуміла, хто перед нею: в той момент, коли вона фотографувалася з Радевіт люди захоплювалися відкритістю президента зі словами: «Молодець, пане президенте, ви принадність».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>