Британська економіка через коронавірус провела найгірший квартал за 40 років

ВВП Великобританії у першому кварталі скоротилося на 2,2%. Останній раз аналогічне падіння було зафіксовано в третьому кварталі 1979 року, повідомляє Британське управління національної статистики (ONS).

За попередніми прогнозами національного статбюро очікувалося, що ВВП не опуститься нижче 2%. Погіршення стану економіки стало прямим наслідком пандемії COVID-19 і введення карантинних заходів британським урядом, підкреслює відомство.

Падіння зафіксовано у всіх ключових галузях британської економіки, говориться в прес-релізі ONS. Найбільше постраждали промислове виробництво (на 1,5%), будівництво (на 1,7%) і сектор послуг (на 2,3%). Також на 2,9% скоротилися витрати домогосподарств.

Британське управління статистики попереджає, що наслідки карантинних обмежень проявляться в повному обсязі у другому кварталі і варто очікувати подальшого погіршення економічних показників.

  • У травні Єврокомісія спрогнозувала падіння ВВП Великобританії на 8,3% у 2020 році.
  • У червні МВФ і Fitch Ratings оновили свої прогнози щодо ВВП Великобританії на поточний рік.

Підписуйтесь на розсилки Liga.netтільки головне у вашій пошті

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>