Британія заявила про найбільший протягом останніх 300 років спад економіки


У Британії заявили, що в країні очікують спад економіки, який виявиться найбільшим протягом останніх 300 років. Про це заявив міністр фінансів Британії Ріші Сунак.

Валовий внутрішній продукт Британії може скоротитися на понад 11%. 

“Економіка скоротиться цього року на 11,3%, що є найбільшим падінням виробництва за понад 300 років… Економічні збитки, найпевніше, будуть тривалими. Це означає, що в 2025 році обсяг економіки буде приблизно на 3% менше, ніж очікувалося в березні”, – сказав Ріші Сунак.

Він додав, що в разі ослаблення карантину британська економіка наступного року зросте на 5,5%, у 2022 році – на 6,6, а в наступні роки економіка буде зростати на 2,3, 1,7 і 1,8% відповідно. 

Варто зазначити, що Британія є тією країною, уряд якої відмовився від повного локдауну. Крім того, влада запланувала послабити обмеження перед Різдвом, тимчасово скасувавши соціальне дистанціювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>