"Бульбашка вже почала лопатися": біткоїну напророкували тотальний крах

Цифрові гроші не мають майбутнього і є “цілковитою нісенітницею” та фінансовою бульбашкою.

Таку думку висловив член керівної ради Європейського центрального банку Ардо Ханссон. За його словами, криптовалюта використовується у незаконних цілях, а також негативно впливає на стабільність світової економіки, передає РБК.

“Бульбашка вже почала лопатися. Можливо нам просто варто простежити, наскільки сильним виявиться падіння і що залишиться, коли рівновага буде відновлена. Я думаю, що ми повернемося до цього питання через декілька років, щоб усвідомити, як ми взагалі могли потрапити в таку ситуацію, яка змусила нас повірити в нісенітниці”, — заявив Ханссон.

Раніше він підтримав президента ЄЦБ Маріо Драгі та розкритикував ідею створення національної криптовалюти в Естонії. Чиновник пояснив, що жодна держава у складі ЄС не зможе випустити свої цифрові гроші, оскільки валюта єврозони — євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, курс біткоїна за останні декілька днів зробив стрибок, подорожчавши до 7 січня 2019 року до $4 тис. (на $400 із 5 січня). Однак, слідом за цим стрибком буде зниження котирувань щонайменше протягом перших шести місяців цього року.

Читайте всі новини по темі “Криптовалюти” на сайті “OBOZREVATEL”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>