Бюджетний смартфон Xiaomi оновлений до Android 9.0 Pie

Переважна більшість виробників електроніки вважають за краще залишати покупців своєї фірмової продукції вже через 1 рік після її виходу на ринок без оновлень, тобто для подібних мобільних пристроїв програмне забезпечення випускатися просто перестає. Покупці при виборі собі нового смартфона враховують якість і швидкість випуску для нього нового ПО в останню чергу, від чого потім сильно страждають. На радість всіх тих, хто зовсім недавно купив собі бюджетний смартфон Xiaomi, сьогодні він отримав прошивку Android 9.0 Pie, причому без MIUI 10 або навіть MIUI 11.

Лічені години назад недорогий смартфон Xiaomi MI A2 Lite з модельного ряду Android One, був оновлений до операційної системи Android 9.0 Pie. Йдеться саме про її фінальну стабільну збірку, в яку вже вбудований листопадовий патч для системи безпеки від Google. Остання версія програмного забезпечення доступна для установки і завантаження «по повітрю», а важить вона 1 ГБ, тому перед завантаженням найкраще підключитися до швидкісної мережі Wi-Fi.

Операційна система Android 9.0 Pie принесла разом з собою на смартфон Xiaomi Mi A2 Lite підтримку FM-радіо у вигляді спеціального окремого додатка, нові жести управління для підвищення зручності використання, інтелектуальну систему управління живленням від Google, а також ряд інших нововведень, на кшталт підвищення швидкості роботи. Крім того, була поліпшена фотокамера, яка тепер робить відчутно кращі знімки.

Оскільки даний телефон входить в модельний ряд Android One, то встановлена на нього операційна система є оригінальною, тобто такою, якою її створила Google. Ніяких прошивок MIUI 10 і MIUI 11 в майбутньому цей апарат гарантовано не отримає, у чому, на думку багатьох людей, полягає його велика конкурентна перевага. Новітня операційна система гарантовано стане доступна всім власникам Xiaomi Mi A2 Lite в найближчі кілька годин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>