Біатлон: Українець Семенов ледь не відібрав бронзу у Фуркада

Біатлон: Українець Семенов ледь не відібрав бронзу у Фуркада

Гонкою переслідування закінчився сьомий етап Кубка світу в Нове-Місце.

Чудову гонку переслідування на етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце провів українець Сергій Семенов. Не допустивши жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах, наш спортсмен був цілком переконливим і на трасі, що дозволило йому фінішувати четвертим.

Відмінною рисою цієї гонки стала дуже якісна стрільба – відразу п’ять біатлоністів змогли похвалитися сьогодні ідеальною стрільбою.

Читай також: Біатлон: Домрачова виграла гонку переслідування, Джима та Семеренко увійшли в Топ-10

Протягом всієї гонки лідерство зберігав переможець спринту Яків Фак. Навіть після промаху на заключній стрільбі, коли з ним разом на дистанцію пішли Мартен Фуркад і Симон Шемпп, словенець ні на секунду не дозволив суперникам вийти вперед. А після того, як Шемпп на одному з підйомів наступив на лижу лідера Кубка світу, Фак скористався затримкою суперників, заробив чотирьохсекундний гандикап і спокійно довів справу до перемоги. Шемпп фінішував другим, а Фуркаду дісталася лише бронза.

Сергій Семенов, стартуючи восьмим, з кожним вогневим рубежем поліпшував на одну позицію своє проміжне місце в протоколі і на фінальне коло вийшов четвертим, відстаючи від трійки на 17 секунд. І поки лідери демонстрували сюрпляс в тактичних іграх, Сергій наблизився до них на 7-секундну відстань. Це сталося якраз у момент, коли Шемпп наступив на лижу Фуркада і француз почав підпускати до себе українця, але вчасно повернувся в гонку і втримав свою перевагу над Семеновим.

Восьмий етап Кубка світу почнеться вже в найближчий четвер, коли жінки і чоловіки в Холменколлені вийдуть на старт індивідуальних гонок.

1. Яків Фак(0+0+0+1) 37:24.9

2. Симон Шемпп(0+1+0+0) +4.4

3. Мартен Фуркад(0+0+0+0) +13.3

4. Сергій Семенов(0+0+0+0) +20.3

43. Артем Прима(0+3+2+1) +4:47.6

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Українець Семенов ледь не відібрав бронзу у Фуркада

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>