Бій Олександра Усика під загрозою зриву

Бій Олександра Усика під загрозою зриву

Резонансний поєдинок за звання чемпіона WBSS між українцем Олександром усиком та росіянином Муратом Гассієвим може так і не відбутися. Про це кореспондентові Експрес-онлайн заявив Олександр Красюк, гендиректор компанії “K2 Promotions”, клієнтом якої є Олександр Усик.

“Дуже висока імовірність того, що бій взагалі не відбудеться, – сказав Олександр Красюк. – Росіяни і досі багато не виконали із того, що мали виконати. У такій ситуації є високий ризик зриву поєдинку. Усе може змінитися в будь-яку секунду. Однак зараз ситуація напружена. У понеділок Усик мав би вже вилетіти до Москви, але є багато невирішених питань”.

Нагадаємо, що промоутер чемпіона WBO і WBC у першій важкій вазі Олександра Усика Егіс Клімас раніше оголосив про те, що організатори фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії не подбали про перебування боксера в Москві.

“Організатори не подбали про готелі, охорону і переліт для Усика, – розповів менеджер. – Їм потрібно з усім розібратися, якщо вони хочуть побачити нас у Москві”.

У відповідь генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлєв заявив про фінансові санкції для українця в разі його відмови від участі у поєдинку.

“Контракти боксерів з WBSS досить жорсткі, тому зрив бою однієї зі сторін може мати серйозні наслідки, зокрема, суди. На організацію бою вже витратили пристойну суму. Але по факту це вже зона відповідальності WBSS, і тільки з ними можна вести переговори. Ну, а порушення домовленостей і наступні розгляди можуть вплинути на кар’єру Усика”, — заявив функціонер.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Олег ЗУБАРУК               

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>