Бій Усик – Гассієв відклали через травму українця

Бій між Олександром Усиком і Муратом Гассієвим в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії відкладений через травму ліктя в українця. Про це повідомляє офіційний сайт WBSS.

Травма у Олександра незначна, але через неї поєдинок відкладено на невизначений термін. Команда Усика повідомила промоушн Comosa AG про пошкодження Олександра. Медики промоції підтвердили наявність травми в українця.

Тепер сторони мають узгодити нову дату бою, який спочатку був запланований на 11 травня в Джидді, Саудівська Аравія.

Читайте також: Бій Усик – Гассієв перенесли на літо

Нещодавно організатори поєдинку повідомляли про перенесення його на літо, щоб остаточно узгодити місце і дату проведення. Бій в Джидді виявився під питанням, Росія подавала заявку на проведення фіналу, але українська сторона заявила про необхідність нейтрального місця для бою.

Нагадаємо, Олександр Усик і Мурат Гассієв в одному з найбільш очікуваних боїв року визначать володаря 5 чемпіонських поясів (WBA, WBC, WBO, IBF і за версією The Ring), трофея Мухаммеда Алі і чека на 10 мільйонів доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>