Білоруські прикордонники не впускають українських фанатів на …

Білоруські прикордонники не впускають українських фанатів на …

Білоруські прикордонники не впускають українських фанатів на матч збірних

Матч між збірними України та Білорусі в рамках кваліфікаційного відбору Євро-2016, який відбудеться 9 жовтня на Борисов-Арені, відбудеться без багатьох українських уболівальників, яким співробітники Держприкордонкомітету Білорусі закрили в’їзд в країну, інформує Кореспондент.

За словами самих українських фанатів, у разі, якщо при перетині кордону на питання про мету перебування вони відповідають, що збираються відвідати футбольний матч національної збірної в місті Борисові, то отримують в свій паспорт штамп про заборону в’їзду.

Фото паспортів з такими штампами вже опубліковані в групі білоруських ультрас в соціальній мережі ВКонтакте.

Як протидія футбольні фанати вже поширюють рекомендацію називати на білоруських прикордонних переходах які-небудь інші цілі візиту.

Нагадаємо, що 9 жовтня в рамках відбору на Євро-2016 збірна України на виїзді зіграє з командою Білорусі. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>