Білорусь не вийде з ЗВТ з Україною

Білорусь збереже зону вільної торгівлі з нашою країною, запевняє торговий представник заступника міністра економіки України

Білорусь не вийде із зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Україною. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська за результатами відповідних переговорів з білоруською стороною.

“На зустрічах обговорили всі наболілі питання. Основне – Республіка Білорусь не виходитиме з ЗВТ з Україною”, – написала Микольська у своєму Twitter у понеділок, 28 грудня.

У свою чергу, в прес-служби МЗС Білорусі повідомили, що на переговорах був узгоджений алгоритм спільних дій Мінська і Києва зі зняття обмежувальних заходів у взаємній торгівлі, включаючи рішення української сторони про введення з 20 січня 2016 спеціального мита в розмірі 39,2% на ряд експортованих в Україну білоруських товарів.

Росія оцінила збитки від асоціацію Україна-ЄС

Як повідомляв Корреспондент.net, 16 грудня в Росії заявили про припинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі між Росією і Україною, яка діяла в рамках ЗВТ СНД.

Рада Федерації Росії 25 грудня одноголосно схвалила припинення вільної торгівлі з Україною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>