Біля наметового містечка під Радою з'явилася перша барикада

Наметове містечко біля Верховної Ради розрослося на вулицю Грушевського та Маріїнський парк. Близько десятка великих наметів перегородили проїжджу частину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ситуація в центрі Києва загалом спокійна, сотні правоохоронців знаходяться поряд і не перешкоджають діям мітингувальників. Наразі на Грушевського нікого не зупиняють і навіть не перевіряють вміст сумок, як це робили в першій половині дня. Вулиця перекрита для проїзду транспорту, однак повністю прохідна. Натомість перший кордон зводять самі активісти – вони остерігаються можливого штурму правоохоронців серед ночі.

Одночасно з появою барикади запрацювала завезена раніше польова кухня – активістів годують гречкою із тушкованим м’ясом. Люди продовжують облаштовувати тимчасове житло та встановлювати нові намети. Депутатів серед тих, хто планує ночувати на вулиці, поки що журналісти не зустріли.

Як повідомлялося, учасники протестів прогнозують, що наметове містечко існуватиме від кількох днів до тижня. «Поки не вирішать усі наші проблеми», – твердять мітингувальники.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>