Б.Гризлов прокоментував український законопроект щодо реінтеграції Донбасу

КИЇВ. 21 червня. УНН. Запропонований Києвом законопроект про реінтеграцію Донбасу є спробою створити альтернативу мінським угодами, замість політичного врегулювання робиться наголос на військовому вирішенні конфлікту. Про це йдеться у заяві представника РФ в контактній групі Бориса Гризлова, яку цитують РІА “Новости”, передає УНН.

Б.Гризлов розповів, що учасники зустрічі в Мінську не могли залишити без уваги ініціативу української влади щодо законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

“За наявною інформацією, цей законопроект, який розробляється в Києві має на меті створити якусь альтернативу схваленим ООН мінським угодам”, – вважає представник РФ.

За його словами, законопроект не передбачає виконання найважливіших умов мінських угод, а саме особливого статусу Донбасу, амністії і проведення виборів.

“Інакше кажучи, цей законопроект не передбачає комплексного політичного вирішення проблеми. Замість політичного врегулювання робиться наголос на військовому вирішенні”, – вважає Б.Гризлов.

Він зауважує, що можливе прийняття законопроекту буде невиконанням угод, досягнутих в Нормандському форматі за участю Німеччини, Франції і Росії.

Нагадаємо, лідер фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов повідомив, що положення законопроекту щодо реінтеграції Донбасу найближчими днями будуть винесені на обговорення громадськості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>